Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Arletka napisał:
Pan Maciej Klonowski założył Hodowle w Radomiu [/quote]no co ty.....on nie ma kasy, dłłpugi i jest oszustem , jedzie na kobietach....więc z czego by załozyłoło?[quote name='Gość' timestamp='1347022017' post='671670'] Jak to jest z Tym MK?????? Ma konie nie daleko mnie cztery siwe kobyłki jakies 2-3 miesiące temu sie pojawił z nikąd ma wielkie plany itp ale czy naprawde aż tak mu nie można ufać???
nie mozna!!!!!!!! Znam go i wiem ze znowu kogos wykiwa......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klonowski jest ZNANY juz w calej Polsce i za granicą z szalbierstwa, świrus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krętacz, naciągacz, mitoman, szpicbródka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krętacz, naciągacz, mitoman, szpicbródka....in
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janina z Radomia napisał:
WŁASCICIEL ma więcej koni ktrore sa na jego nazwisko ale ich nie utrzymuje. SPRAWA nie ucichnie niestety..... bo nie chodzi o tego jednego konia ,ale wiecej - ktore zostaly porzucone a raczej podrzucone jak kukułcze jajka......
To prawda, jakieś maniactwo.....dochodzą słuchy ,ze ma też w górach i na Mazurach i ludzie nie mogą się skontaktować z właścicielem i karmią konie z litości dla nich ,a facet nie płaci ,ani nie zajmuje się nimi ..kolekcjonuje konie i płeć żeńską ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz Radom przerabiamy - bo w Lublinie ręki to mu nie podają. W "środowisku końskim" jest spalony .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz Radom przerabiamy - bo w Lublinie ręki to mu nie podają. W "środowisku końskim" jest spalony .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz Radom przerabiamy - bo w Lublinie ręki to mu nie podają. W "środowisku końskim" jest spalony .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STAJNIA EUROPA - a porzucone konie dalej na łasce innych , nie opłacone, nie odrobaczone , nie werkowane żyją na łaskawym chlebie na mazurach - nie odbiera ich ,a tu stajnia nowa powstaje? To co z tymi końmi? Pewnie jakąś laskę doi jak zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arletka napisał:
Pan Maciej Klonowski założył Hodowle w Radomiu
No ,podobno ..... ale nie Hodowlę ,tylko stajnię otworzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arletka napisał:
Pan Maciej Klonowski założył Hodowle w Radomiu
No ,podobno ..... ale nie Hodowlę ,tylko stajnię otworzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OSZUST, ZŁODZIEJ, MANIPULANT , PSYCHOPATA - a żebyś ty kanalio zdechł w mękach za to co zrobiłeś ludziom , za oszustwa , okłamywanie , kradzieże ..... wykorzystywanie kobiet ! Niech cię w piekle smażą , świrze totalny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nikt nie podaje się z imienia i nazwiska dlatego też pozostanę anonimowy, kim dokładnie jest ten M.K bo pisanie obelg jakoś nie wystarcza gdzie i jak trzymał te konie, dostałem propozycję aby konie u niego wstawić i teraz się zastanawiam jestem nowa w świecie jeździeckim a mam dwie kobyłki i ponoć u niego jest tanio wiem też że posiada 5 koni więc chyba coś tu nie tak skoro za nie nie płacił to skąd je ma ? proszę o szersze wyjaśnienia bo nie wiem czy wstawiać tam te konie czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hymmmm "Sprawozdanie z Radomia" Pan M.K trzyma swoje cztery klacze w miejscowości krzemień koło Radomia podobno przywiózł tam jeszcze jakiegoś 2 letniego ogierka od świąt ponoć przyjechał do stajni tylko raz a potem cisza ni ma go . słyszałem ze teraz ma tam jakiegoś pracownika który sie opiekuje końmi i jakieś dzieci tam sie też nimi zajmują . Mam nadzieję ze nie zniknie już na dobre bo co wtedy z końmi ???? "...Tylko Koni Żal................."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, że pan MK koło Radomia ma 4 klacze i ogierka. Nie będę ukrywać, że też mam niepochlebne zdanie o tym panu, ale .... obiektywnie oceniając, konie kocha i dba o nie desperacko szukając zaczepienia by " stanąć na nogi ". Stajnię wynajął w stanie TOTALNEGO ZANIEDBANIA, zdewastowane boksy z metrową " wyściółką " łajna końskiego rzecz dotyczy również pasażu pośrodku stajni, brud smród i ruina jeśli chodzi o wnętrze ( aczkolwiek stajnia na zewnątrz prezentuje się okazale). Wiem jaki jest obecnie stan przedmiotowej stajni : oczyszczone boksy , do których jest dostęp po czystej posadzce, udrożnione odpływy, naprawiony system wodny ( woda się lała po ścianach nie wspominając o zupełnie zdewastowanych poidłach dla koni które są w trakcie usprawniania) niemalże wszystkie żłoby były niesprawne w tym połowę brakowało. Wszędzie było pełno szkła , gruzu niebezpiecznych dla koni odpadów po remontach porozrzucanych po całym terenie - tony tego badziewia zostało wywiezione a teren tak oczyszczony, że nie stanowi zagrożenia dla koni . Facetowi można zarzucać może wiele , ale w tym przypadku " co cesarskie , cesarzowi ...." STRASZNĄ pracę odwalił z dobra intencją a plany bardzo realnie wskazują, że MK zamierzał zrobić ciekawy hipodrom , co by z korzyścią stanowiło dla regionu. O pieniądzach inteligentni ludzie nie rozmawiają wprost i ja się jego pieniędzy czepiać nie będę , ale nie pozwolę ( z czysto ludzkich pobudek !!!! ) aby tak w czambuł niszczyć człowieka bo wiem że MK robi tą desperacką pracę dla dobra koni i tego podważyć nie pozwalam. A tu tymczasem realia wskazują na : murzyn zrobił swoje , paszła won murzyn !!!! wszyscy nagle plują, gryzą i kopią nie potrafiąc niczego docenić - co nasuwa wniosek : dobra robota zrobiona , trzeba gościa usunąć bo front gotowy...... Ludzie !!! to tylko Polak dla Polaka potrafi być tak bezwzględnie okrutny , zastanówcie się choć przez chwilę. PS MK nie ma , jest zima, tam nie da się wytrzymać, z zimna poprostu się kostnieje ... a konie nigdy nie zostały bez opieki , zawsze ktoś je dogląda. Nie wspomnę , że są ujeżdżone i są wykorzystywane do jazd - co samo za siebie wyjaśnia .... kto za darmo pozwala jeżdzić na swoim koniu ( są cenniki chyba znane znawcom koni ? ......) Trochę więcej empatii i zwykłej ludzkiej życzliwości tu potrzeba. To by było na tyle - aczkolwiek wiele jeszcze istotnych argumentów nie poruszyłam , acha , i nie jestem żadną "laską którą MK doi " - dla informacji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę dopisać - by poruszyć wyobrażnie ... ta stajnia była wynajmowana handlarzom koni, którzy , podejrzewam, trzymali konie przeznaczone na rzeż, poprzednikom nie zależało na dobrych warunkach ( znam tych panów dobrze ...) z oględzin w stanie pierwotnym tej stajni wynika , że konie niemalże tonęły w swoim łajnie ( ok 5 ton rozrzucone zostało po terenie w celu nawożenia by rosła dobra trawa pastwiskowa dla koni będących pod opieką MK ) Stajnia była nie stajnią tylko totalnie zdewastowaną halą prawie doszczętnie okradzioną, tonącą w brudzie. Kto nie zna szczegółowej prawdy - NIECH MILCZY !!!!!! Bo większość nie stać by było na takie poświęcenie .... JESTEM PEWNA !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo wreście śłowa prawdy Gratulacje pani Ulu, ja dłuższy czas tam przyjeżdżam i jestem wdzieczna za to że w zamian za prace mogę pojeździć na tych przesympatycznych kobyłkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna osoba zauważyła cokolwiek dobrego w MK. Powiem tak jaki jest taki jest ale wszystko co robi a raczej robił w tej stajni było z dobroci dla koni. Jestem od samego początku w tym wszystkim więc trochę mogę powiedzieć, ale niestety trafiliśmy na takich ludzi, którzy za wszelką cenę ratują swój tyłek byle mieć na swoje i najlepiej na tym wyjść, a teraz gdy ta stajnia jakoś wygląda chcą po prostu MK ją odebrać bo nasłuchali się na niego temat i naczytali właśnie z takich źródeł jak to i już mu nie wierzą ...ale życzę nowym menadżerom, właścicielom i stajennym jak najlepiej (chociaż wątpię że cokolwiek Wam wyjdzie, patrząc po tym jaki macie SUPER skład).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arletka napisał:
Pan Maciej Klonowski założył Hodowle w Radomiu
Jaką onma hodowlę .oszukuje wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 To dewiant! Właśnie mu zakładam sprawę o zabór mienia i o zwrot pieniędzy ,duzych!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką onma hodowlę .oszukuje wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 To dewiant! Właśnie mu zakładam sprawę o zabór mienia i o zwrot pieniędzy ,duzych!!!!
A może tak troszkę więcej informacji... bo puki co to ten wpis kwalifikuję jako  TROLOWANIE.  Nie sztuka napluć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...